Aktuell lokal tid her Hola, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Hola? Svar: Hola (Tana River) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Hola tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Hola info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 932 = 0.173‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 65 m |
| GPS-koordinater | 1° 28' 57.2" Sør, 40° 2' 0.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 164.8 km (102.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9842.2 km (6115.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Hola som standard by
Tid på dagen i Hola nå
![]() 06:15 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0.173‰ KEN Befolkning



