Aktuell lokal tid her Homa Bay, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Homa Bay? Svar: Homa Bay ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Homa Bay tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Homa Bay info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 40 319 = 1.007‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1165 m |
| GPS-koordinater | 0° 31' 38.3" Sør, 34° 27' 25.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 58.6 km (36.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9948.4 km (6181.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Homa Bay som standard by
Tid på dagen i Homa Bay nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 1.007‰ KEN Befolkning



