Aktuell lokal tid her Isiolo, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Isiolo? Svar: Isiolo ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Isiolo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Isiolo info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 33 207 = 0.829‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1095 m |
| GPS-koordinater | 0° 21' 16.6" Nord, 37° 34' 55.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 39.4 km (24.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9967.6 km (6193.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Isiolo som standard by
Tid på dagen i Isiolo nå
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.829‰ KEN Befolkning



