Aktuell lokal tid her Kabarnet, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kabarnet? Svar: Kabarnet (Baringo) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kabarnet tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kabarnet info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 24 661 = 0.616‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2048 m |
| GPS-koordinater | 0° 29' 31" Nord, 35° 44' 34.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 54.7 km (34 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9952.4 km (6184.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kabarnet som standard by
Tid på dagen i Kabarnet nå
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.616‰ KEN Befolkning



