Aktuell lokal tid her Kajiado, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kajiado? Svar: Kajiado ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kajiado tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kajiado info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 11 198 = 0.28‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1725 m |
| GPS-koordinater | 1° 51' 8.6" Sør, 36° 46' 36.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 206 km (128 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9801.1 km (6090.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kajiado som standard by
Tid på dagen i Kajiado nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.28‰ KEN Befolkning



