Aktuell lokal tid her Kakamega, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kakamega? Svar: Kakamega ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kakamega tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kakamega info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 63 426 = 1.584‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1563 m |
| GPS-koordinater | 0° 17' 3.2" Nord, 34° 45' 8.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 31.6 km (19.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9975.5 km (6198.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kakamega som standard by
Tid på dagen i Kakamega nå
![]() 06:33 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 1.584‰ KEN Befolkning



