Aktuell lokal tid her Kangundo, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kangundo? Svar: Kangundo (Machakos) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kangundo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kangundo info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 094 = 0.252‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1600 m |
| GPS-koordinater | 1° 17' 52.5" Sør, 37° 20' 49.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 144.3 km (89.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9862.7 km (6128.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kangundo som standard by
Tid på dagen i Kangundo nå
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.252‰ KEN Befolkning



