Aktuell lokal tid her Kapenguria, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kapenguria? Svar: Kapenguria (West Pokot) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kapenguria tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kapenguria info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 56 000 = 1.398‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2033 m |
| GPS-koordinater | 1° 13' 60" Nord, 35° 7' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 137.1 km (85.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9869.9 km (6132.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kapenguria som standard by
Tid på dagen i Kapenguria nå
![]() 06:30 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 1.398‰ KEN Befolkning



