Aktuell lokal tid her Kapsabet, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kapsabet? Svar: Kapsabet (Nandi) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kapsabet tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kapsabet info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 3 758 = 0.094‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1998 m |
| GPS-koordinater | 0° 12' 13.9" Nord, 35° 6' 18" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 22.7 km (14.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9984.4 km (6204 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kapsabet som standard by
Tid på dagen i Kapsabet nå
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.094‰ KEN Befolkning



