Aktuell lokal tid her Kapsowar, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kapsowar? Svar: Kapsowar (Elegeyo-Marakwet) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kapsowar tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kapsowar info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 152 = 0.229‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2257 m |
| GPS-koordinater | 0° 58' 52.3" Nord, 35° 33' 41.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 109.1 km (67.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9898 km (6150.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kapsowar som standard by
Tid på dagen i Kapsowar nå
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.229‰ KEN Befolkning



