Aktuell lokal tid her Karuri, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Karuri? Svar: Karuri (Murang'A) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Karuri tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Karuri info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 21 476 = 0.536‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1211 m |
| GPS-koordinater | 0° 42' 0" Sør, 37° 10' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 77.8 km (48.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9929.2 km (6169.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Karuri som standard by
Tid på dagen i Karuri nå
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.536‰ KEN Befolkning



