Aktuell lokal tid her Kericho, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kericho? Svar: Kericho ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kericho tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kericho info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 35 748 = 0.893‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2002 m |
| GPS-koordinater | 0° 22' 3.9" Sør, 35° 16' 59.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 40.9 km (25.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9966.2 km (6192.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kericho som standard by
Tid på dagen i Kericho nå
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.893‰ KEN Befolkning



