Aktuell lokal tid her Keruguya, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Keruguya? Svar: Keruguya (Kirinyaga) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Keruguya tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Keruguya info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 287 = 0.382‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1548 m |
| GPS-koordinater | 0° 29' 55.9" Sør, 37° 16' 49.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 55.5 km (34.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9951.6 km (6183.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Keruguya som standard by
Tid på dagen i Keruguya nå
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.382‰ KEN Befolkning



