Aktuell lokal tid her Kiambu, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kiambu? Svar: Kiambu ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kiambu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kiambu info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 21 234 = 0.53‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1703 m |
| GPS-koordinater | 1° 10' 0" Sør, 36° 49' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 129.7 km (80.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9877.3 km (6137.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kiambu som standard by
Tid på dagen i Kiambu nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:31 |

= 0.53‰ KEN Befolkning



