Aktuell lokal tid her Kihancha, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kihancha? Svar: Kihancha (Migori) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kihancha tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kihancha info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 13 162 = 0.329‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1461 m |
| GPS-koordinater | 1° 11' 1.5" Sør, 34° 37' 34.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 131.6 km (81.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9875.4 km (6136.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kihancha som standard by
Tid på dagen i Kihancha nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.329‰ KEN Befolkning



