Aktuell lokal tid her Kilifi, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kilifi? Svar: Kilifi ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kilifi tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kilifi info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 46 118 = 1.152‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 24 m |
| GPS-koordinater | 3° 37' 49.6" Sør, 39° 50' 59.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 403.7 km (250.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9603.4 km (5967.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kilifi som standard by
Tid på dagen i Kilifi nå
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 1.152‰ KEN Befolkning



