Aktuell lokal tid her Kinango, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kinango? Svar: Kinango (Kwale) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kinango tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kinango info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 070 = 0.202‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 206 m |
| GPS-koordinater | 4° 8' 14" Sør, 39° 18' 55" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 460 km (285.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9547 km (5932.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kinango som standard by
Tid på dagen i Kinango nå
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 0.202‰ KEN Befolkning



