Aktuell lokal tid her Kisii, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kisii? Svar: Kisii ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kisii tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kisii info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 28 547 = 0.713‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1686 m |
| GPS-koordinater | 0° 40' 54.3" Sør, 34° 45' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 75.8 km (47.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9931.3 km (6171 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kisii som standard by
Tid på dagen i Kisii nå
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.713‰ KEN Befolkning



