Aktuell lokal tid her Kitui, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kitui? Svar: Kitui ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kitui tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kitui info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 954 = 0.398‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1154 m |
| GPS-koordinater | 1° 22' 1.1" Sør, 38° 0' 38" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 152 km (94.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9855.1 km (6123.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kitui som standard by
Tid på dagen i Kitui nå
![]() 06:23 |
![]() |
![]() 18:26 |

= 0.398‰ KEN Befolkning



