Aktuell lokal tid her Kwale, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Kwale? Svar: Kwale ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kwale tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Kwale info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 4 883 = 0.122‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 403 m |
| GPS-koordinater | 4° 10' 25.5" Sør, 39° 27' 7.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 464.1 km (288.4 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9543 km (5929.7 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Kwale som standard by
Tid på dagen i Kwale nå
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 0.122‰ KEN Befolkning



