Aktuell lokal tid her Lamu, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Lamu? Svar: Lamu ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Lamu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Lamu info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 24 525 = 0.612‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 14 m |
| GPS-koordinater | 2° 16' 18.1" Sør, 40° 54' 7.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 252.6 km (157 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9754.5 km (6061.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Lamu som standard by
Tid på dagen i Lamu nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 0.612‰ KEN Befolkning



