Aktuell lokal tid her Limuru, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Limuru? Svar: Limuru (Kiambu) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Limuru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Limuru info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 317 = 0.158‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2317 m |
| GPS-koordinater | 1° 6' 0" Sør, 36° 38' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 122.3 km (76 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9884.8 km (6142.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Limuru som standard by
Tid på dagen i Limuru nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.158‰ KEN Befolkning



