Aktuell lokal tid her Lodwar, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Lodwar? Svar: Lodwar (Turkana) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Lodwar tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Lodwar info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 20 219 = 0.505‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 505 m |
| GPS-koordinater | 3° 7' 8.8" Nord, 35° 35' 50.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 346.8 km (215.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9660.2 km (6002.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Lodwar som standard by
Tid på dagen i Lodwar nå
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.505‰ KEN Befolkning



