Aktuell lokal tid her Luanda, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Luanda? Svar: Luanda (Busia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Luanda tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Luanda info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 053 = 0.251‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1182 m |
| GPS-koordinater | 0° 17' 48" Nord, 34° 3' 52.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 33 km (20.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9974.1 km (6197.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Luanda som standard by
Tid på dagen i Luanda nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 0.251‰ KEN Befolkning



