Aktuell lokal tid her Machakos, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Machakos? Svar: Machakos ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Machakos tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Machakos info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 31 971 = 0.798‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1628 m |
| GPS-koordinater | 1° 31' 0" Sør, 37° 16' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 168.6 km (104.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9838.4 km (6113.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Machakos som standard by
Tid på dagen i Machakos nå
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.798‰ KEN Befolkning



