Aktuell lokal tid her Makueni, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Makueni? Svar: Makueni ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Makueni tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Makueni info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 20 681 = 0.516‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1240 m |
| GPS-koordinater | 1° 48' 14.7" Sør, 37° 37' 13.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 200.6 km (124.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9806.5 km (6093.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Makueni som standard by
Tid på dagen i Makueni nå
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0.516‰ KEN Befolkning



