Aktuell lokal tid her Malaba, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Malaba? Svar: Malaba (Busia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Malaba tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Malaba info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 383 = 0.209‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1156 m |
| GPS-koordinater | 0° 38' 4.5" Nord, 34° 16' 32.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 70.6 km (43.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9936.5 km (6174.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Malaba som standard by
Tid på dagen i Malaba nå
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 0.209‰ KEN Befolkning



