Aktuell lokal tid her Malindi, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Malindi? Svar: Malindi (Kilifi) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Malindi tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Malindi info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 118 265 = 2.953‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 3° 13' 4.8" Sør, 40° 7' 0.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 357.8 km (222.3 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9649.3 km (5995.8 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Malindi som standard by
Tid på dagen i Malindi nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 2.953‰ KEN Befolkning



