Aktuell lokal tid her Mandera, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Mandera? Svar: Mandera ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mandera tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Mandera info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 36 076 = 0.901‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 217 m |
| GPS-koordinater | 3° 56' 14.1" Nord, 41° 51' 24.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 437.8 km (272 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9569.3 km (5946.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Mandera som standard by
Tid på dagen i Mandera nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 18:19 |

= 0.901‰ KEN Befolkning



