Aktuell lokal tid her Maralal, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Maralal? Svar: Maralal (Samburu) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Maralal tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Maralal info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 20 841 = 0.52‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1941 m |
| GPS-koordinater | 1° 5' 48.4" Nord, 36° 41' 52.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 122 km (75.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9885.1 km (6142.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Maralal som standard by
Tid på dagen i Maralal nå
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.52‰ KEN Befolkning



