Aktuell lokal tid her Mariakani, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Mariakani? Svar: Mariakani (Kwale) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mariakani tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Mariakani info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 12 786 = 0.319‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 205 m |
| GPS-koordinater | 3° 51' 48" Sør, 39° 28' 25" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 429.6 km (266.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9577.5 km (5951.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Mariakani som standard by
Tid på dagen i Mariakani nå
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 0.319‰ KEN Befolkning



