Aktuell lokal tid her Marsabit, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Marsabit? Svar: Marsabit ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Marsabit tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Marsabit info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 361 = 0.384‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1362 m |
| GPS-koordinater | 2° 19' 42.2" Nord, 37° 59' 23.5" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 258.9 km (160.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9748.2 km (6057.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Marsabit som standard by
Tid på dagen i Marsabit nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.384‰ KEN Befolkning



