Aktuell lokal tid her Maua, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Maua? Svar: Maua (Isiolo) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Maua tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Maua info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 804 = 0.27‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1628 m |
| GPS-koordinater | 0° 13' 55.4" Nord, 37° 56' 25.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 25.8 km (16 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9981.3 km (6202.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Maua som standard by
Tid på dagen i Maua nå
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.27‰ KEN Befolkning



