Aktuell lokal tid her Meru, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Meru? Svar: Meru ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Meru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Meru info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 47 226 = 1.179‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1579 m |
| GPS-koordinater | 0° 2' 46.5" Nord, 37° 39' 21.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5.1 km (3.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 10001.9 km (6214.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Meru som standard by
Tid på dagen i Meru nå
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 1.179‰ KEN Befolkning



