Aktuell lokal tid her Migori, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Migori? Svar: Migori ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Migori tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Migori info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 35 240 = 0.88‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1382 m |
| GPS-koordinater | 1° 3' 48.3" Sør, 34° 28' 23.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 118.2 km (73.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9888.8 km (6144.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Migori som standard by
Tid på dagen i Migori nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.88‰ KEN Befolkning



