Aktuell lokal tid her Molo, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Molo? Svar: Molo (Nakuru) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Molo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Molo info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 27 896 = 0.697‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2482 m |
| GPS-koordinater | 0° 14' 52.4" Sør, 35° 44' 14.7" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 27.6 km (17.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9979.5 km (6201 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Molo som standard by
Tid på dagen i Molo nå
![]() 06:30 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.697‰ KEN Befolkning



