Aktuell lokal tid her Moyale, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Moyale? Svar: Moyale (Marsabit) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Moyale tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Moyale info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 34 314 = 0.857‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1104 m |
| GPS-koordinater | 3° 31' 17.8" Nord, 39° 3' 17" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 391.6 km (243.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9615.5 km (5974.8 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Moyale som standard by
Tid på dagen i Moyale nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.857‰ KEN Befolkning



