Aktuell lokal tid her Muhoroni, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Muhoroni? Svar: Muhoroni (Kisumu) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Muhoroni tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Muhoroni info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 217 = 0.38‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1298 m |
| GPS-koordinater | 0° 9' 14.6" Sør, 35° 11' 55.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 17.1 km (10.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9989.9 km (6207.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Muhoroni som standard by
Tid på dagen i Muhoroni nå
![]() 06:32 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.38‰ KEN Befolkning



