Aktuell lokal tid her Mumias, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Mumias? Svar: Mumias (Kakamega) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mumias tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Mumias info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 45 485 = 1.136‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1318 m |
| GPS-koordinater | 0° 20' 6.4" Nord, 34° 29' 11" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 37.3 km (23.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9969.8 km (6194.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Mumias som standard by
Tid på dagen i Mumias nå
![]() 06:34 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 1.136‰ KEN Befolkning



