Aktuell lokal tid her Murang’a, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Murang’a? Svar: Murang’a (Murang'A) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Murang’a tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Murang’a info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 11 987 = 0.299‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1359 m |
| GPS-koordinater | 0° 43' 0" Sør, 37° 8' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 79.7 km (49.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9927.4 km (6168.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Murang’a som standard by
Tid på dagen i Murang’a nå
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:30 |

= 0.299‰ KEN Befolkning



