Aktuell lokal tid her Mwingi, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Mwingi? Svar: Mwingi (Kitui) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mwingi tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Mwingi info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 11 219 = 0.28‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1017 m |
| GPS-koordinater | 0° 56' 3.7" Sør, 38° 3' 36.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 103.9 km (64.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9903.2 km (6153.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Mwingi som standard by
Tid på dagen i Mwingi nå
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 18:26 |

= 0.28‰ KEN Befolkning



