Aktuell lokal tid her Naivasha, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Naivasha? Svar: Naivasha (Nakuru) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Naivasha tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Naivasha info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 38 366 = 0.958‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1915 m |
| GPS-koordinater | 0° 43' 0" Sør, 36° 26' 9.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 79.7 km (49.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9927.4 km (6168.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Naivasha som standard by
Tid på dagen i Naivasha nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.958‰ KEN Befolkning



