Aktuell lokal tid her Namanga, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Namanga? Svar: Namanga (Kajiado) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Namanga tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Namanga info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 13 193 = 0.329‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1307 m |
| GPS-koordinater | 2° 32' 35.8" Sør, 36° 47' 25.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 282.8 km (175.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9724.3 km (6042.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Namanga som standard by
Tid på dagen i Namanga nå
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 0.329‰ KEN Befolkning



