Aktuell lokal tid her Nanyuki, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Nanyuki? Svar: Nanyuki (Laikipia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nanyuki tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Nanyuki info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 36 142 = 0.902‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1930 m |
| GPS-koordinater | 0° 1' 0" Nord, 37° 4' 22.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1.9 km (1.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 10005.2 km (6216.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Nanyuki som standard by
Tid på dagen i Nanyuki nå
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.902‰ KEN Befolkning



