Aktuell lokal tid her Naro Moru, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Naro Moru? Svar: Naro Moru (Laikipia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Naro Moru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Naro Moru info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 018 = 0.225‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1983 m |
| GPS-koordinater | 0° 10' 3.2" Sør, 37° 1' 16.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 18.6 km (11.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9988.4 km (6206.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Naro Moru som standard by
Tid på dagen i Naro Moru nå
![]() 06:25 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.225‰ KEN Befolkning



