Aktuell lokal tid her Narok, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Narok? Svar: Narok ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Narok tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Narok info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 36 061 = 0.9‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1898 m |
| GPS-koordinater | 1° 4' 41.8" Sør, 35° 51' 36.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 119.9 km (74.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9887.2 km (6143.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Narok som standard by
Tid på dagen i Narok nå
![]() 06:31 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.9‰ KEN Befolkning



