Aktuell lokal tid her Ngong, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Ngong? Svar: Ngong (Kajiado) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ngong tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Ngong info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 519 = 0.238‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1957 m |
| GPS-koordinater | 1° 21' 42.3" Sør, 36° 39' 23.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 151.4 km (94.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9855.6 km (6124 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Ngong som standard by
Tid på dagen i Ngong nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:31 |

= 0.238‰ KEN Befolkning



