Aktuell lokal tid her Nyahururu, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Nyahururu? Svar: Nyahururu (Laikipia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nyahururu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Nyahururu info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 31 978 = 0.799‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2352 m |
| GPS-koordinater | 0° 2' 31.6" Nord, 36° 22' 2.4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 4.7 km (2.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 10002.4 km (6215.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Nyahururu som standard by
Tid på dagen i Nyahururu nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.799‰ KEN Befolkning



