Aktuell lokal tid her Nyamira, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Nyamira? Svar: Nyamira ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nyamira tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Nyamira info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 000 = 0.25‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1895 m |
| GPS-koordinater | 0° 38' 52.8" Sør, 34° 58' 1.2" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 72.1 km (44.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9935 km (6173.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Nyamira som standard by
Tid på dagen i Nyamira nå
![]() 06:34 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.25‰ KEN Befolkning



