Aktuell lokal tid her Nyeri, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Nyeri? Svar: Nyeri ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nyeri tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Nyeri info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 51 084 = 1.276‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1812 m |
| GPS-koordinater | 0° 25' 12.5" Sør, 36° 56' 51.3" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 46.7 km (29 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9960.3 km (6189.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Nyeri som standard by
Tid på dagen i Nyeri nå
![]() 06:26 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 1.276‰ KEN Befolkning



